Wiki Sevenstring.pl :Informacje prawne

Z Wiki.Sevenstring.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Prawa Autorskie

Wszystkie materiały publikowane na łamach serwisu Sevenstring.pl są chronione prawami autorskimi na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)


Autorzy portalu są właścicielami praw autorskich do materiałów na nim publikowanych, chyba, że podano inaczej. Publikacje i inne materiały stworzone zostały przez redakcję oraz Użytkowników serwisu na jego potrzeby i nie mogą być wykorzystywane na innych stronach WWW bez zgody właścicieli Sevenstring.pl. Domyślnie autorzy takiej zgodny jednak nie udzielają. Skontaktuj się z nami w celu jej pozyskania.


Kopiowanie, rozpowszechnianie, tłumaczenie i przypisywanie sobie autorstwa wszelkim publikacjom, komentarzom, zdjęciom, grafikom oraz nagraniom ze stron Sevenstring.pl jest naruszeniem praw autorskich nawet w przypadku, gdy nie wiąże się z uzyskiwaniem korzyści materialnych.

Dozwolone jest umieszczanie w sieci odnośników do materiałów zawartych na portalu Sevenstring.pl oraz krótkich cytatów z tekstów serwisu, jednakże muszą one być opatrzone informacją kto jest ich autorem.